top of page

Video Editor

Bimfili'de mimarlık, sanat ve teknoloji hakkında kısa belgeseller hazırlıyoruz. Her bir belgeselimiz yaklaşık 8 dk uzunluğunda oluyor ve binlerce kişi tarafından izleniyor.


Parazit gibi oscar ödüllü filmlerden, ikonik binalara, Marsta kolonileşmekten, yapay zekanın insanları nasıl ele geçireceğine kadar pek çok farklı ve eğlenceli içerikler hazırlıyoruz. Youtube kanalımızdan belgesellerimizi inceleyebilirsin.


Bimfili’de Video Editor Ne yapar?


Öncelikle bütün içeriklerimiz bir ekip çalışmasının sonucu olarak ortaya çıkar. Mini-Belgesel isimli video serimiz için yazarımızın oluşturduğu metin üzerinden, onunla beraber görseller, videolar ve müzik seçer. Metin yazarımız ile videonun kurgusu üzerinde çalışır. Görselleri, sesleri adobe premiere’de dizer, bozar tekrar dizer. adobe premiere ve after effects ile kafayı bozar. Ekibe “Bu belgeselde bir şey denedim bayılacaksınız!” ya da “Bu video hiç olmadı. Yeni bir şey deneyeceğim!” der. Sende ekibe dahil olmak istersen biraz adobe premiere, biraz after effects bilmen yeterli. Yeterki belgeseller ile kendini geliştirmeye devam et! Başvuru için bize daha önceden yaptığın çalışmaları atabilirsin.694 görüntüleme0 yorum

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page